Град порад (1)
В осінньо-зимовий період зазвичай навантаження на електромережі підвищується в рази. Крім того, цьогоріч Україну чекає складний опалювальний сезон. Тому мешканці будуть використовувати більше електроприладів, зокрема різних обігрівачів.
Держенергонагляд постійно нагадує про основні правила ощадливого використання електроенергії, потужність електроприладів та ефективне використання електро- енергії. Крім цього, потрібно пам’ятати, що електропроводка в квартирах і будинках зазвичай розрахована на споживання 1,5-5 кВт. Якщо навантаження перевищує норми, то електропроводка гріється, а потім загорається. Також перевантаження може спричинити аварійні вимкнення цілих будинків або навіть кварталів.
Тому оператори системи розподілу підготували деякі практичні рекомендації для мешканців багатоквартирних будинків для підвищення енергоефективності будинку:
При купівлі побутових електроприладів обирайте енергоефективні пристрої. Як правило, їх потужність вказується виробником. Пам’ятайте, чим менша потужність, тим краще. Особливу увагу слід приділяти енерговитратним пристроям: обігрівачі, електропечі, холодильники, бойлери, електрочайники та праски.
Останні коментарі
-
Потрібні нові системи сповіщення
Написав Антон 22.02.2024 (Міські новини)
- Бажано, щоб і старі системи сповіщали про відбій
- Як вони так швидко вибиваються ті ями...
- Але ж проблема існує...
Заголовок
- Нова підтримка від естонських партнерів Прокоментуй першим!
- Одноразова грошова допомога для прилучан Прокоментуй першим!
- У Прилуках завершують будівництво ще одного безпечного освітнього простору Прокоментуй першим!
- Розширено можливості для оформлення біометрії Прокоментуй першим!
- Народження «Людонарію» Прокоментуй першим!
- Вшанували пам’ять дітей, чиї життя забрала війна Прокоментуй першим!
