Колонка редактора (1)
Будинок живе, поки в ньому живуть люди. Він посміхається шибками, прикриваючи мешканців кольровими фіранками. Насуплений карниз придає серйозності, а сандрики й пелястри додають трохи легковажності. Усі ці німі емоціїї можна спостерігати в українській хатині, поки в ній живуть люди...
Кинуті дворища старіють, хиріють і вмирають. Я багато бачив порожніх будинків у нас, на Чернігівщині, у депресивних селах. Вони окутуються плющем, кропивою та малинником. Ця картина відрізняється від того, що мене вразило на…, скажімо так, на межі Луганської та Донецької областей. Тут будинки кинуті через війну. Вони вмирали, коли в них ще жили люди. Останні втікали з них, щоб жити десь подалі від війни.
Мій підрозділ розселився по таких осиротілих, напівзруйнованих хатках. Жахливе відчуття. Ці будинки мертві, холодні, чужі.
Останні коментарі
-
Потрібні нові системи сповіщення
Написав Антон 22.02.2024 (Міські новини)
- Бажано, щоб і старі системи сповіщали про відбій
- Як вони так швидко вибиваються ті ями...
- Але ж проблема існує...
Будьте на зв'язку з нами
Заголовок
- Нова підтримка від естонських партнерів Прокоментуй першим!
- Одноразова грошова допомога для прилучан Прокоментуй першим!
- У Прилуках завершують будівництво ще одного безпечного освітнього простору Прокоментуй першим!
- Розширено можливості для оформлення біометрії Прокоментуй першим!
- Народження «Людонарію» Прокоментуй першим!
- Вшанували пам’ять дітей, чиї життя забрала війна Прокоментуй першим!
Теги
Фото зі статті
Хто на сайті
Зараз 142 гостей и жодного зареєстрованого користувача на сайті
